Your delivery experts

Claim koordinátor

A DPD világa

A nemzetközi DPD hálózat tagjaként, a hazai piac szakértőjeként 2003-óta van jelen a DPD Magyarországon.
Dinamikus fejlődésének eredményeként ma már 19 vidéki nagyvárosi és két központi, budapesti depóval rendelkezik. 250 főt foglalkoztat és közel 400 alvállalkozói futárral szolgálja ügyfelei igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.
A DPD csoport a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában, 26 országban van jelen.
20 000 tagból álló járműflottával, 26 000 ezer alkalmazottal, Európa-szerte 16 000 csomagpontból álló Pickup parcelshop hálózattal összesen napi 3 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata, a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • A társosztályok által továbbított kártérítési igények kivizsgálása és elbírálása
  • A kivizsgálás során felmerülő kérdések egyeztetése az illetékes kollégákkal
  • A reklamációs adatok, dokumentációk kezelése, statisztikák, havi riportok készítése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel történő írásbeli kapcsolattartás
  • A szolgáltatási minőség javítását célzó javaslattétel, tanácsadás

Akit keresünk:

  • Rendelkezik legalább középfokú végzettséggel (felsőfokú előny)
  • Rendelkezik felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • Rendelkezik az angol nyelv kommunikációsképes, naprakész ismeretével írásban és szóban egyaránt
  • Rendelkezik kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel
  • Rendelkezik 0-3 éves szakmai tapasztalattal (Vevőszolgálati, kárrendezési területen szerzett tapasztalat előny)

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat
  • Heti 40 órás munkavégzés, H-P 08:00-16:30 között
  • Szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél
  • Versenyképes fix alapbér, cafetéria juttatás már ez első naptól, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, magán egészségbiztosítás
  • Modern irodai munkakörnyezet a Dózsa György úti metrómegállónál

Kérjük, tekintse meg honlapunkat, hogy jobban megismerjen minket!

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét juttassa el a [email protected] e-mail címre!

Az e-mail tárgy mezőjébe kérjük írja be: Jelentkezés Claim koordinátor pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.