Your delivery experts

Értékesítési Elemző

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Ügyfél portfólióelemzések, az értékesítéshez kapcsolódó rendszeres és ad-hoc jellegű Excel statisztikák, riportok készítése,
  • A Kereskedelmi igazgató és az Értékesítők adminisztratív támogatása,
  • Szerződésekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • MS Office haladó felhasználói ismeretek (kiemelten Excel)
  • Angol társalgási szint,
  • Lelkes, jó csapatjátékos,
  • Rugalmas, precíz személyiség,
  • Előny a hasonló (értékesítési) területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség, gyakorlat és sikerélmény hosszabb távú feladatokban,
  • Szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, szakértői bónusz és Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Értékesítési Elemző pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.