Your delivery experts

Futár Budapest

A LGA TRANS Kft. (SKO-SILEX KFT.) a DPD Hungária Kft. alvállalkozójaként végzi a minőségi csomagszállítást Budapest területén.

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 250 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

Futár

Ami a feladatod lesz:

  • csomagok felvétele és kézbesítése Budapest valamely kerületében
  • munkakörrel járó egyéb feladatok pl. készpénz kezelése

Akit keresünk:

  • B kategóriás jogosítvány, 3,5 tonnás gépjárművön szerzett balesetmentes vezetői tapasztalat
  • kiváló budapesti helyismeret
  • erős fizikum, teherbírás
  • gyorsaság, precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • ügyfélközpontú szemléletmód
  • magára és a munkájára igényes hozzáállás
  • önálló munkavégzés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • futár munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • Biztos, stabil hátterű cég
  • Versenyképes fizetés
  • céges telefon, munkaruha
  • munkavégzés kizárólag hétköznapokon
  • korszerű gépjárművek

Munkavégzés helye

  • Budapest

A DPD Hungária Kft. futárai a DPD alvállalkozóin keresztül, és azok alkalmazásában végzik munkájukat. Amennyiben fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát elküldi a [email protected] e-mail címre, az közvetlenül az alvállalkozóhoz kerül, az Ön adatait a továbbiakban ő kezeli, a felvételi eljárás részleteiről ő ad visszajelzést.

Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés LGA TRans Kft. - FUTÁR pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.