Your delivery experts

Könyvelő

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák iktatása
  • Kárügyek könyvelése
  • Bank könyvelés
  • Partnerekkel kapcsolatos egyeztetések, analitikák készítése
  • Havi-, negyedéves-, és éves zárásban való közreműködés
  • Könyvvizsgálatban való részvétel

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Min. középfokú közgazdasági szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés előny, de nem feltétel
  • Gazdasági társaságnál szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek (Excel, Word)
  • Precíz, megbízható, önálló, terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül
  • Versenyképes kompenzációs csomag: versenyképes alapbér mellett negyedéves bónusz, Cafeteria juttatás, szakmai tréningek, továbbképzések

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Könyvelő pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.