Your delivery experts

Műszakvezető raktáros

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

MŰSZAKVEZETŐ RAKTÁROS

Feladatok:

  • Irányítja az adott műszak tevékenységét, felosztja a feladatokat, biztosítva ezzel a csomagküldési szolgáltatás magas színvonalának fenntartását.
  • Felelős az adott műszak operációs tevékenységéért, a területen dolgozó személyekért, felszerelésekért, küldeményekért és létesítményért.
  • Elvégzi a műszak munkarendjéhez kapcsolódó adminisztratív tevékenységet, riportál a közvetlen vezetője felé, kezeli az informatikai eszközöket.
  • Együttműködik a műszakvezetőkkel és más társosztályokkal,
  • Betartatja a vagyonvédelmi és munkavédelmi szabályokat.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Középfokú végzettség, előny a logisztikai ügyintéző, vagy szakirányú logisztikai végzettség,
  • Kiscsomag szállításban vagy raktár logisztikában szerzett minimum 1-3 éves műszakvezetői tapasztalat,
  • Tapasztalat csoportvezetésben (saját műszak 30-40 fő fizikai állomány), főbb feladatok: célkitűzések, ezek ellenőrzése, továbbképzések, motiváció és megtartás,
  • Vállalja a heti váltott műszakot (6:00-14:30 és 14:00-22:30)
  • Magabiztos, teljesítmény orientált személyiség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő multinacionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül,
  • Versenyképes fix alapbér, negyedéves bónusz, 30%-os váltott műszakrend pótlék, Cafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, mobiltelefon, ingyenes sportolási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés  Műszakvezető raktáros pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.