Your delivery experts

Rakodó

A DPD világa

Naponta átlagosan 3 millió csomag kézbesítésével a DPD Európa egyik piacvezető szolgáltatója. Több mint 300.000 ügyfele részére kínál megoldásokat futár, expressz és csomagszállításban. 26.000 alkalmazottal, 20.000 gépjárművel kiemelt szerepet tölt be az üzleti világban.

Magyarországi leányvállalata, a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

RAKODÓ

Feladatok:

  • Az érkező és induló belföldi és nemzetközi járművek gyors, szakszerű kézi erővel történő ki- és bepakolása (közepesen nehéz fizikai munka)
  • A raktári folyamataink szerint minden csomagot megfelelően kell kezelni és szortírozni

Akit keresünk:

  • Fizikailag alkalmas (közepesen nehéz fizikai munka)
  • Büntetlen előéletű (erkölcsi bizonyítvány szükséges)

A jelentkezők elbírálása során előnyt jelent:

  • Korábbi raktárban szerzett tapasztalat
  • XV. kerület és vonzáskörzetében lévő lakhely a műszakbeosztás miatt

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria és mozgóbér juttatás, valamint féléves lojalitás bónusz, céges egészségbiztosítás és önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Fizetett túlóra
  • Egyéb juttatások: munkaruha, munkavédelmi cipő, heti szendvicsnapok, havi pizza nap, havi jutalmazási rendszer, ajánlási és mentori program stb.
  • Védőital télen-nyáron
  • Előrelépési lehetőség raktáros munkakörbe
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárási támogatás (Budapesten kívüli lakóhely esetén)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, XV. kerület
  • Teljes munkaidő (napi 8 óra), állandó délelőtti, délutáni vagy éjszakai műszakban

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát juttassa el a [email protected] e-mail címre!

Az e-mail tárgy mezőjébe kérjük írja be: Jelentkezés Rakodó pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.