Your delivery experts

Számlázó

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

SZÁMLÁZÓ

Feladatok:

  • Eseti és havi számlázás elvégzése;
  • Vevői adatok karbantartása a számlázási programokban;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel telefonon és e-mailben, számlázással kapcsolatos reklamációkezelés;
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás.
  • Előnyként értékeljük integrált nagyvállalati rendszer ismeretét és aki pénzügyi, számlázási területen 1-2 éves munkatapasztalattal rendelkezik.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú szakirányú (közgazdasági) végzettség,
  • Angol nyelven középszintem kommunikál írásban és szóban,
  • Önálló munkára képes, kezdeményező és nyitott személyiség,
  • Segítőkész, csapatjátékos, megbízható, precíz,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook).

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú karrier- és fejlődési lehetőség egy stabil multinacionális cégnél egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és utána is, erős támogatás a csapaton belül,
  • Versenyképes kompenzációs csomag: fix alapbér, negyedéves bónusz, Cafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, továbbképzések, szakmai tréningek.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Számlázó pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.