Your delivery experts

Toborzási specialista

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

TOBORZÁSI SPECIALISTA

Feladatok:

  • Kiemelten kiválasztási feladatok fizikai és szellemi pozíciókra,
  • A belső szakmai, ill. a külső tréningek tervezése, irányítása, a fejlesztési tervek nyomon követése,
  • A HR folyamatok adminisztrációs támogatása, a HR csapat tagjaként,
  • HR riporting rendszer működtetése, információ szolgáltatás, ill. a társosztályok vezetői részére,
  • Szervezetfejlesztés, a DPD, mint erős munkáltatói márka építése.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Szakirányú HR végzettség
  • Minimum 2-3 éves HR területen szerzett toborzási tapasztalat multinacionális környezetben (Előny a gyártás, vagy logisztika terület)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű MS Office ismeret (kiemelten Excel és PowerPoint)
  • Jó kommunikációs, erős prezentációs készség
  • NexonBér, ill. Nexontime rendszerek ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél
  • Fejlődési lehetőség, rálátás a HR összes részterületére nemzetközi környezetben
  • Juttatási csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú bónusz, Cafeteria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, valamint céges mobiltelefon.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés  Toborzási Specialista pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.