Your delivery experts

Ügyfélszolgálati asszisztens

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként már több, mint 15 éve vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPDgroup hálózat tagjaként.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában, Magyarországon 21 kirendeltséggel és ügyfélbarát megoldásokkal szolgáljuk ki a hazai piac igényeit. Dinamikus fejlődésünket innovatív gondolkodásmódunknak köszönhetjük.

Légy Te is szállítási szakértő! Csatlakozz bővülő ügyfélszolgálati csapatunkba!

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Telefonos segítség nyújtás ügyfeleinknek szállítási kérdéseikkel kapcsolatosan, csomag nyomon követés, sikeres kézbesítések elősegítése
  • Információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, dokumentumok kitöltéséről

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Megértő, elfogadó személyiség, szívesen segít a felmerülő kérdésekben ügyfeleinknek
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek és megbízható adminisztrációs készség
  • Előny a hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat
  • Előnyt jelent az angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes támogatás:
    • Szakmai tréningek
    • Mentor program
    • Belső karrier lehetőségek
  • Jó hangulatú, lendületes csapat
  • Caffeteria rendszer
    • Sportolási lehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Te vagy akit keresünk? Jelentkezz hirdetésünkre, juttasd el hozzánk önéletrajzod a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés ügyfélszolgálati asszisztens pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.