Your delivery experts

Csomagoló

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

CSOMAGOLÓ

Feladatok:

  • Fő feladata a DPD Hungária Kft. megbízói által átadott termékek komissiózása, csomagolása, az elkészült csomag átadása a kiszállítói részlegnek
  • A termékekhez tartozó bevételezés, dobozolás, szállítói, számlázási dokumentumok kezelése, leltárak elkészítése.
  • Könnyű fizikai munka (hölgyek jelentkezését is várjuk).

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Büntetlen előélet
  • Fizikai alkalmasság
  • Kooperatív, jó csapatjátékos
  • Terhelhető, rugalmas, lelkiismeretes személyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, de előnyt jelenthet:

  • Csomagolói tapasztalat
  • XV. kerület és vonzáskörzetében lévő lakhely
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, dinamikus csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés  Csomagoló pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.