Your delivery experts

Rakodó

Csatlakozzon Ön is a DPD csapatába!

RAKODÓ munkakörbe

Feladatok:

  • Az érkező és induló belföldi és nemzetközi járművek gyors, szakszerű kézi erővel történő ki- és bepakolása
  • A raktári csomagok megfelelő kezelése és szortírozása

Akit keresünk:

  • Fizikailag alkalmas, jó állóképességgel rendelkezik (közepesen nehéz fizikai munka)
  • Büntetlen előéletű (erkölcsi bizonyítvány szükséges)

Előnyként értékeljük a raktárban megszerzett tapasztalatot.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződést
  • Stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget
  • Előrelépési lehetőséget
  • Cafeteria juttatást már az első naptól
  • Fizetett túlórát
  • Védőitalt télen-nyáron
  • Munkaruhát, illetve munkavédelmi cipőt
  • Bejárás támogatást (Budapesten kívüli lakóhely esetén)

Munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, XV. kerület
  • Választható állandó délelőtti (06:00-14:30), délutáni (14:00-22:30) vagy éjszakai (22:00-06:30) műszak.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fizetési igényével, illetve a választott műszak megjelölésével ellátott szakmai önéletrajzát juttassa el a [email protected] e-mail címre!

Az e-mail tárgy mezőjébe kérjük írja be: Jelentkezés Rakodó pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.