Your delivery experts

Rakodó

A DPD világa

Naponta átlagosan 2,5 millió csomag kézbesítésével a DPD Európa egyik piacvezető szolgáltatója. Több mint 300.000 ügyfele részére kínál megoldásokat futár, expressz és csomagszállításban. Több mint 24.000 alkalmazottal, 18.000 gépjárművel kiemelt szerepet tölt be az üzleti világban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

RAKODÓ

Feladatok:

  • Rakodó kollégánk a raktári folyamataink szerint biztosítja, hogy minden csomag megfelelően legyen kezelve, szortírozva
  • Fő feladata az érkező és induló belföldi és nemzetközi járművek gyors, szakszerű ki- és bepakolása (közepesen nehéz fizikai munka)

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Büntetlen előélet
  • Fizikai alkalmasság
  • Kooperatív, jó csapatjátékos
  • Terhelhető, rugalmas, lelkiismeretes személyiség

A jelentkezők elbírálása során előnyt jelent továbbá:

  • Raktáros, rakodói tapasztalat
  • XV. kerület és vonzáskörzetében lévő lakhely a műszakbeosztás miatt

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó munkahelyi légkör, dinamikus csapat

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő (napi 8 óra), állandó délelőtti, délutáni vagy éjszakai műszakban

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Rakodó pozícióra.

Állásajánlat letöltése PDF-ben.

Become our

Pickup parcelshop

partner!

Pickup. Sending a parcel easily.