Your delivery experts

Raktáros

A DPD világa

A nemzetközi DPD hálózat tagjaként, a hazai piac szakértőjeként 2003-óta van jelen a DPD Magyarországon.
Dinamikus fejlődésének eredményeként ma már 19 vidéki nagyvárosi és két központi, budapesti depóval rendelkezik. 250 főt foglalkoztat és közel 400 alvállalkozói futárral szolgálja ügyfelei igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.
A DPD csoport a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában, 26 országban van jelen.
20 000 tagból álló járműflottával, 26 000 ezer alkalmazottal, Európa-szerte 16 000 csomagpontból álló Pickup parcelshop hálózattal összesen napi 3 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata, a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

RAKTÁROS (Budapest, 11. kerület)

Feladatok:

  • A futárok munkájának, elhelyezkedésének koordinálása a depó területén
  • Gépjárművek mozgásának segítése a lerakodási és felrakodási tervnek megfelelően
  • Biztosítani, hogy minden csomag megfelelően legyen kezelve
  • Az érkező és induló járművek csomagjainak gyors és szakszerű ki-és bepakolásának felügyelete, dokumentálása, elektronikus szkennelése
  • A visszahozott, illetve hibás csomagok kezelése

Akit keresünk:

  • Büntetlen előéletű (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
  • Fizikailag alkalmas
  • Kooperatív, jó csapatjátékos,
  • Terhelhető, rugalmas, lelkiismeretes személyiség

A jelentkezők elbírálása során előnyt jelent:

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Raktárosi tapasztalat
  • Érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria és havi mozgóbér juttatás, valamint féléves lojalitási bónusz, céges egészségbiztosítás és önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • Fizetett túlóra
  • Egyéb juttatások: munkaruha, munkavédelmi cipő, havi pizza nap, havi jutalmazási rendszer, ajánlási és mentori program
  • Védőital télen-nyáron
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Bejárási támogatás (Budapesten kívüli lakóhely esetén

Munkavégzés helye és ideje

  • Budapest, XI. kerület
  • Állandó délelőtti vagy délutáni (6:00-14:30 vagy 13:00-21:30) műszak

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és motivációs levelét juttassa el a [email protected] e-mail címre!

Az e-mail tárgy mezőjébe kérjük írja be: Jelentkezés Raktáros pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.