Your delivery experts

Ügyfélszolgálati asszisztens

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • A telefonon beérkező ügyféligények kezelése, információ nyújtás a DPD szolgáltatásairól, díjairól, kiszállítási idejéről, kitöltendő dokumentumokról és szükséges csomagolásról,
  • Hívások, ill. feladatok továbbítása más osztályok felé, proaktívan segítség az ügyfél kérésének időben történő kezeléséhez,
  • Az Ügyfélszolgálati Vezető által kijelölt egyéb feladatok ellátása.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Kedves, türelmes, nyugodt személyiség, szívesen segít a felmerülő kérdésekben a különböző típusú ügyfeleinknek, magas stressztűrő képessége van,
  • Előnyt jelent az alapszintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek és megbízható adminisztrációs készség,
  • Előny a hasonló (ügyfélszolgálat) területen szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség szóban és Írásban egyaránt (a jó helyesírás feltétel!)

Amit kínálunk:

  • Szakmai tréningek és belső karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, havi teljesítményalapú prémium és Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás.
  • Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Ügyfélszolgálati asszisztens pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.