Your delivery experts

Ügyfélszolgálati vezető

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

Feladatok:

  • A DPD front-office ügyfélszolgálatának, ill. reklamáció és e-mail kezelő csapatának napi koordinációja, a kitűzött egyéni és csoportszintű elvárások teljesítése;
  • A jelentések, visszajelzések alapján az ügyfélelégedettség növelése, hatékonyabb üzleti folyamatok a csoporton belül
  • A kollégák napi munkájának mentorálása, aktív támogatása
  • Részvétel az új munkatársak kiválasztásában, betanításában, hosszú távú megtartásában
  • Új szolgáltatások bevezetésében aktív közreműködés, kapcsolattartás társosztályokkal.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Nagyobb létszámú call center csapat vezetésében szerzett gyakorlat /min 1-3 év/; előny a logisztikai, szolgáltatási terület
  • Erős mentori és vezetői szemlélet; szakmai proaktivitás,
  • Legalább középfokú végzettség;
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, célorientált személyiség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Erős MS Office tapasztalat (kiemelten Excel).

Amit kínálunk:

  • Szakmai önállóság, teret adunk az újításoknak,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Versenyképes kompenzációs csomag: fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú, elérhető szakértői bónusz, Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, céges mobiltelefon, fitneszterem ingyenes használata.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés  Ügyfélszolgálati vezető pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.