Your delivery experts

Ügyvezetői asszisztens

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Ügyvezető feladatok adminisztratív támogatása magyar és angol nyelven (hivatalos levelezés, üzleti prezentációk készítése, tárgyalások megbeszélése, árajánlatok bekérése, stb.).
  • Irodavezetői feladatok: irodaszer, nyomda, takarítás, céges mobil szolgáltatóval összefüggő feladatok.
  • Kapcsolattartás a telephely vezetőivel, karbantartóival.
  • Közreműködés a céges gépjármű flottával kapcsolatos ügyekben (szerviz, csereautó, biztosítás, kár, lopás stb.).
  • Hotelfoglalás és utazás szervezés munkavállalók részére hivatalos üzleti utak esetén, illetve érkező vendégek számára.
  • Számlák és napi posta érkeztetése, kimenő posta adminisztrálása.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Minimum középfokú végzettsége van, 2-3 év asszisztensi tapasztalattal.
  • Kommunikációs szintű (legalább középfokú) angolnyelv ismerete van, szóban és írásban egyaránt.
  • Precíz, alapos és megbízható, jó szervező és adminisztrációs készséggel rendelkezik.
  • Jól kommunikál.
  • Önálló munkára képes, nyitott személyiség.
  • Felhasználói szinten kezeli a Word, Excel, Outlook, Internet, kiemelten a PowerPoint programokat.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil, multinacionális cégnél.
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi környezetben.
  • Juttatási csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú bónusz, Kafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári támogatás, valamint céges mobiltelefon.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés  Ügyvezetői asszisztens pozícióra.

Become our Pickup parcelshop partner!

Pickup. Sending a parcel easily.