Your delivery experts

Siuntų gavimas

Siuntų
siuntimas

Patogūs ir patikimi būdai siųsti siuntas.

Pasirinkite patogiausią Jums:

Siuntų siuntimas

Kur mano
siunta?

Sekite siuntą įvedę 14 skaičių numerį.

Nežinote siuntos numerio? Paprašykite jo iš siuntos siuntėjo.

Pristatymo būdai

Pasirinkite patogiausią pristatymo būdą

Apsipirkdami internetinėse parduotuvėse dažniausiai galite rinktis iš 2 prekių pristatymo su DPD būdų:

  • Pristatymas su DPD kurjeriu į namus ar darbą. Jei siuntėjas bus pažymėjęs, kad gavėjas yra privatus asmuo, pristatymo dieną Jus informuosime apie kurjerio atvykimo laiką net 1 val. tikslumu! 
  • Pristatymas į Pickup siuntų taškus. Kai siuntinys atvyks į Jūsų pasirinktą siuntų tašką, mes Jus informuosime SMS žinute arba el. paštu. Dauguma Pickup siuntų taškų veikia ir savaitgaliais, o siuntinį atsiimti galėsite per 7 dienas.
Atsiskaityk kortele ir dalyvauk DPD žaidime!
Pickup siuntų taškai

Rinkitės iš daugiau nei 70 Pickup siuntų taškų

Perkant internetu galite pasirinkti prekių pristatymą į vieną iš mūsų Pickup siuntų taškų. Šie siuntų taškai yra įkurti įvairiose parduotuvėse, salonuose ir kitose dažnai lankomose vietose. Siuntų taškai dirba ilgiau nei įprasta darbo diena, dažnai ir savaitgalį.

Kai siunta bus paruošta atsiėmimui, mes pranešime Jums SMS žinute ar el. paštu. Atsiimant siuntą tereiks parodyti savo ID dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, kad gavote siuntą. Nesijaudinkite, jeigu negalėsite atsiimti siuntinio tą pačią dieną, jis Pickup siuntų taške bus saugomas net 7 dienas!

Pranešimas apie pristatymą

Kada gausiu siuntą?

Kada atvyks DPD kurjeris?

Su mumis Jūs visuomet žinosite, kada kurjeris atvyks. Jei siuntėjas pažymės, kad gavėjas yra privatus asmuo, pristatymo dieną Jus informuosime apie kurjerio atvykimo laiką 1 valandos intervalo tikslumu. Jeigu pristatymo laikas Jums netiks, galėsite pristatymo dieną lengvai pasikeisti SMS žinute ar el. laišku. Jeigu prasilenkėte su DPD kurjeriu, nesijaudinkite, kurjeris vėl bandys Jus surasti dar dvi darbo dienas iš eilės.

Kada galėsiu atsiimti siuntą iš Pickup siuntų taško?

Kai siuntinys atvyks į Pickup siuntų tašką, atsiųsime Jums SMS žinutę su visa informacija apie siuntą ir siuntų tašką. Jau tą pačią akimirką galėsite vykti į siuntų tašką atsiimti siuntos, arba padaryti tai per 7 dienas. Nepamirškite asmens dokumento!

Verta žinoti

Ką verta žinoti apsiperkant internetu?

Keletas patarimų, kurie padės užtikrinti, kad patirtis apsiperkant internetu būtų vien teigiama!

  • Atsiskaitymas grynais (COD). Jei pasirenkate mokėjimą už prekes grynais, nepamirškite turėti tikslią pinigų sumą kai atvyks kurjeris. Mūsų kurjeriai nesiveža pinigų, todėl paprasčiausiai gali neturėti Jums grąžos.
  • ID patikra. Nenustebkite jei kurjeris paprašys Jūsų parodyti savo ID dokumentą. Mes rūpinamės Jūsų siuntomis, todėl norime būti 100% tikri, kad siunta pasieks reikiamą asmenį.
  • Pristatymo adresas. Jei nepasirinkote pristatymo intervalo ar pristatymo šeštadienį, tikėtina, kad siuntą pristatysime darbo valandomis. Todėl rekomenduojame Jums nurodyti tą pristatymo adresą, kuriuo Jus galime rasti darbo valandomis.
  • Telefono numeris. Visuomet pateikite savo telefono numerį. Taip galėsime Jums pranešti, kada prekės bus pristatytos.
  • Krovos/užnešimo darbai. Jeigu prekės sunkesnės nei 31,5 kg, nepamirškite užsisakyti krovos/užnešimo darbų. Kitaip Jums teks pirkinius užsinešti patiems.