Your delivery experts

Čakám zásielku

 

Potrebujete odoslať balík? 

Nemusíte nikam chodiť, my prídeme k vám.

Odoslanie balíka

 

Zákaznícky servis DPD

02 / 32 773 373 

Po - Pi: 7:30 - 18:00

[email protected]

Vnútroštátna preprava

Spoľahlivo a rýchlo na akúkoľvek adresu na Slovensku.

Potrebujete doručiť balík na území SR v nasledujúci pracovný deň? Využite službu DPD CLASSIC.

Ak je vaša zásielka urgentná, máte k dispozícii expresné služby DPD 10:00, DPD 12:00DPD 18:00, ktoré poskytujú doručenie balíka v nasledujúci pracovný deň do určitej hodiny.

Potrebujete aby bola zásielka doručená počas víkendu? Do vybraných miest na Slovensku môžete využiť službu Sobotňajšie doručenie

V prípade odoslania zásielky na súkromnú adresu môžete využiť službu DPD Home, ktorá poskytuje príjemcovi množstvo výhod a praktických nástrojov, zjednodušujúcich doručenie zásielky.

Ak potrebujete odoslať víno, DPD pre vás pripravilo bezpečný spôsob prepravy fliaš v špeciálnych kartónových obaloch - DPD WineLogistic

Viac informácií
Medzinárodná preprava

S DPD do viac ako 230 krajín sveta.

DPD CLASSIC je jednoduchá a efektívna preprava do 230 krajín celého sveta. V rámci Európy poskytuje zaujímavú alternatívu pre leteckú prepravu balíkov, pri porovnateľnej dobe doručenia a výrazne nižších nákladoch na prepravu vašej zásielky.

S medzinárodnou expresnou prepravou DPD GUARANTEE získate maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť pri doručovaní vašej zásielky do zahraničia.

Viac informácií
Odberné miesta Pickup

Cenovo najvýhodnejšie doručovanie s DPD.

Potrebujete odoslať balík a nechcete sa viazať na príchod kuriéra? Prineste vašu zásielku do ktoréhokoľvek zo siete odberných miest Pickup a využite špeciálny cenník pre odosielanie zásielok.

Zásielky aj do zahraničia.

Z odberných miest Pickup môžete odoslať zásielky aj do vybraných krajín Európy. 

Viac informácií získate tu.

Ako zabaliť zásielku

Ako zabaliť balík tak, aby to potešilo každého vrátane nás? 

Jednoduchý sprievodca zabalením zásielky.

 • 1

  Obal zásielky

  Obal zásielky ju má chrániť počas celej prepravy, preto musí byť dostatočne pevný. Zásielku je potrebné zabaliť tak, aby sa nepoškodila pri pohybe po valčekových dráhach, v automatických triediacich linkách, alebo počas prepravy v doručovacom vozidle. Pre lepšie zabezpečenie obsahu zásielky vnútro vyplňte.

 • 2

  Prepravný štítok

  Prepravný štítok nalepte na hornú časť zásielky, tak aby boli všetky údaje a čiarové kódy čitateľné. Staré prepravné štítky z obalového materiálu odstráňte. 

  Čitateľne uveďte meno, kompletnú adresu a telefónne číslo príjemcu, urýchli to doručenie vašej zásielky na miesto určenia. 

 • 3

  Obsah zásielky

  Niektoré predmety nie je možné prepraviť prostredníctvom spoločnosti DPD. Zoznam predmetov vylúčených z prepravy nájdete tu.

Prečo DPD?

Atraktívne ceny doručenia.
Ohľaduplnosť k životnému prostrediu. 

 • DrivingChange™

  Sme zodpovedným partnerom pre ľudí, spoločnosť a komunity, s ktorými spolupracujeme. DrivingChange™ je náš záväzok ku korporátnej spoločenskej zodpovednosti.

 • Zmena doručenia

  Nebudete doma? Žiaden problém. Zmeňte adresu alebo termín doručenia jednoduchým kliknutím myšou.

 • Bezpečnosť

  Každý balík prepravovaný prostredníctvom DPD je automaticky poistený až do 2 500€ na Slovensku a do 520€ pri preprave do zahraničia.