15. Decembris 2021 | Jaunumi

Paku piegāde Latvijā var kavēties no 1 līdz 2 darba dienām

Sveiks, mūsu mīļais paku saņēmēj un nosūtītāj.

DPD sūtījumu šķirošanas terminālī valda īstena svētku sajūta, jo šogad varam apstrādāt rekordlielu sūtījumu skaitu. Mūsu komanda strādā pastiprinātā režīmā, lai katru paku piegādātu pēc iespējas ātrāk, tomēr ik dienu mūsu darbu apgrūtina vairāki faktori.

  1. Šobrīd ceļu segums visā Latvijā apgrūtina paku piegādi – ceļi ir klāti ar ledu un sniega segu, kas palēnina satiksmes gaitu.
  2. Daļa sūtījumu no DPD Paku Skapjiem netiek izņemti laicīgi, tādējādi liedzot iespēju DPD kurjeriem piegādāt citas ļoti gaidītas pakas.

Informējam, ka šobrīd Latvijā sūtījumu piegāde var kavēties no 1 līdz 2 darba dienām, Lietuvā no 1 līdz 2 darba dienām, bet Igaunijā – no 1 līdz 3 darba dienām.

Saistībā ar rekordlielo sūtījumu skaitu visā Baltijā, šobrīd Igaunijā netiek garantēta sūtījumu piegāde nākamajā darba dienā līdz plkst. 10.00 un 12.00.

Gatavojoties šim gada darbīgākajam laikam, DPD Latvija ir veikusi virkni ar uzlabojumiem:

  1. Šī gada laikā esam 47 Paku Skapjus visā Latvijā paplašinājuši, dodot iespēju saņemt vēl vairāk paku;
  2. Esam uzsākuši vērienīgu Paku Skapju tīkla paplašināšanas projektu, uzstādot 50 jaunus Paku Skapjus visā Latvijā. Daļa no jaunajiem skapjiem jau ir uzstādīti, nodrošinot vēl plašāku tīkla pārklājumu;
  3. myDPD platforma vēl ērtākai paku saņemšanai – esam izstrādājuši platformu, kurā saņēmēji var ērti un bez maksas pārvaldīt savas pakas;
  4. DPD auto parkā ir jau 27 Volkswagen e-Crafter elektriskie transporta auto. Pateicoties nulles CO2 izmešu apjomam un “zaļās enerģijas” resursiem uzlādes laikā, DPD Latvija jau šobrīd spēj nodrošināt emisiju neitrālu sūtījumu piegādi Rīgā un Pierīgā, maksimāli samazinot sūtījumu piegādes procesā radīto gaisa piesārņojumu;
  5. Lai paātrinātu informācijas apriti, mūsu komandai ir pievienojies digitālais kolēģis – DPD čatbots “Didzis”. Didzis spēj rast atbildes uz jautājumiem “Kur atrodas mana paka?” un “Kad ieradīsies kurjers?”.

 

Aicinām uz sapratni šajā saspringtajā laikā,

DPD Latvija komanda