IT sistēmu administrators/-e

Riga Vakance aktīva līdz: tagad

  • IT administrators
  • First-level
  • Riga

Publicēts pirms 30+ dienām

DPD Latvija

Aicinām pievienoties tirgus līderim kurjerpiegādēs Latvijā!
DPD katru dienu piegādā sūtījumus privātiem un korporatīviem klientiem, izmantojot inovatīvus risinājumus un vietējā tirgus pieredzi.
Mēs DPD augstu vērtējam vēlmi un spēju sadarboties ar kolēģiem, kurjeriem un klientiem, lai kopā sasniegtu izvirzītos mērķus. Ja arī Tev ir pārliecība, ka komandā ir spēks, atsaucies!

Pievienojies tirgus līderim kurjerpiegādēs Latvijā! Ja arī Tev ir pārliecība, ka komandā ir spēks, atsaucies!

Lasīt vairāk Mazāk

Galvenie pienākumi

  • Darbstaciju darbības nodrošināšana
  • Tīkla infrastruktūras uzturēšana
  • Serveru darbības nodrošināšana
  • Lietotāju atbalsta nodrošināšana un problēmu novēršana

Prasības

  • Vismaz 3 gadu pieredze IT infrastruktūras administrēšanā un pārvaldīšanā
  • Zināšanas lokālo tīklu uzturēšanā un administrēšanā
  • Pieredze un prasmes Microsoft Windows serveru administrēšanā: AD, DHCP, DNS, Radius
  • Padziļinātas zināšanas Linux serveru, ZABBIX, VMware uzturēšanā, SQL datubāžu uzturēšanā, PowerShell un Azure administrēšanas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību
  • Proaktīva attieksme, iniciatīva un spējas strādāt gan individuāli, gan komandā

Piedāvājam TEV

  • Realizēt savu profesionālo potenciālu un veidot karjeru starptautiskā loģistikas uzņēmumā
  • Draudzīgus kolēģus un vadības atbalstu
  • Ērtu un patīkamu darba vidi mūsdienīgā birojā
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Dzimšanas dienas brīvdienu un citus DPD piedāvātos materiālos un nemateriālos labumus
  • Bruto mēneša alga: sākot no 2090,- EUR
Piesakies, sūtot CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā ar norādi „IT ADMINISTRATORS” uz [email protected]. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajam atlases posmam. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat SIA «DPD Latvija» mājaslapā (dpd.lv) publicētajā privātuma politikā ietvertajiem nosacījumiem par privātuma nodrošināšanu personāla atlasē. Jūsu iesniegtie personas dati tiks apstrādāti, ievērojot normatīvajos aktos noteiktās personu datu konfidencialitātes un drošības prasības, un tie tiks uzglabāti datu bāzē ne ilgāk kā divpadsmit mēnešus.

Esi ieinteresēts? Mēs labprāt ar Tevi sazinātos.

DPD Latvija