Your delivery experts

Kiemelt Telefonos Értékesítő

A DPD világa

A kiscsomag-szállítás hazai szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként ma már 19 vidéki és két központi budapesti depóval rendelkezünk. 220 főt foglalkoztatunk és közel 400 futárral teljesítjük ügyfeleink igényeit a belföldi és nemzetközi csomagszállítás területén egyaránt.

A 26 országban jelen lévő DPDgroup a második legnagyobb nemzetközi szállítási hálózat Európában. A DPDgroup 20 000 tagból álló járműflottával, 50 000 szállítási szakértővel, Európa-szerte 22 000 csomagpontból álló Pickup csomagpont hálózattal, összesen napi 3,6 millió csomagot kézbesít, világszerte több mint 230 országban.

Magyarországi leányvállalata a DPD Hungária Kft. változatos és kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Dedikált ügyfélkör kezelése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, kapcsolattartás a meglevő Partnerekkel
  • A Partner életciklusának követése, pro-aktív szolgáltatás-ajánlás
  • Személyre szabott árajánlat elkészítése, szerződtetés folyamatának segítése.

Elvárások a jelölttel szemben:

  • Legyen legalább középfokú végzettséged
  • Legyél eredményorientált és pro-aktív
  • Rendelkezz jó kommunikációs készséggel és erős adminisztratív készséggel
  • Tapasztalat nem feltétel, pályakezdőként is várjuk a jelentkezésed

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, minőségi szolgáltatás értékesítése, sikerélmény,
  • Szakmai tréningek, karrierprogram egy stabil, multinacionális cégnél,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,
  • Kompenzációs csomag: versenyképes fix alapbér, ezen felül teljesítményalapú, elérhető értékesítési jutalék és Cafeteria juttatás, valamint önkéntes nyugdíjpénztári támogatás

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát és fizetési igényét tartalmazó jelentkezését juttassa el a karrier@dpd.hu e-mail címre! Az e-mail tárgya a következőt tartalmazza: Jelentkezés Kiemelt Telefonos Értékesítő pozícióra.

Legyen partnerünk! Jelentkezzen Pickup csomagpont hálózatunkba!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.