Your delivery experts

Alvállalkozói-hálózat bővítés

Az internetes kereskedelem meghatározó futárszolgálataként, csomagszállítói hálózatunknak bővítéséhez keresünk alvállalkozókat.

Feladatok:

  • Csomagok/szállítmányok napi ki és beszállítása a címzettek részére és a megbízóinktól. Budapesten, Székesfehérváron, és ezen városok vonzáskörzetében.

Elvárások az alvállalkozóval szemben:

  • 2-6 db 3,5 tonna össztömegű áruszállító jármű, megfelelő műszaki és esztétikai állapottal. (Fehér, átlagban 5 évnél nem régebbi, zárt rakterű.)
  • Büntetlen előélet (alkalmazottaknak egyaránt).

Előnyt jelent:

  • Szállítmányozásban (csomagszállítás) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil megbízói állomány.
  • Kiszámítható, rendszeres díjazás.
  • Hosszú távú megbízás.
  • Alacsony indulási költségek.

Érdeklődni, jelentkezni az operacio@dpd.hu e-mail címen lehet.

Az e-mail tárgya következőt tartalmazza: „Jelentkezés kiszállítói hálózat bővítésére”.

Ünnepi AKCIÓNK eseti ügyfeleinknek! Bruttó 8 € FIX díj!

Pickup csomagpont. Csomagfeladás kedvező díjon.

Predict. Mindig tudja mikor érkezik a csomagja.