Your delivery experts

Sledujte svoji zásilku

U nás máte přehled o každém jejím kroku. Stačí zadat číslo zásilky (má 14 cifer) a uvidíte, kde se nachází. Vyhledávat můžete také pomocí uživatelského jména a referenčního kódu.

 

Hledat podle čísla zásilky
Hledat podle referenčního kódu

Systém pro sledování zásilek DPD přístupný přes Tracking a data sledování zásilek vyvolávaná přes Tracking jsou soukromým vlastnictvím DPD. DPD dovoluje použití systému pro sledování zásilek jen pro zjištění stavu zásilek, které jste předali za účelem přepravy a doručení DPD, které byly Vaším jménem za tímto účelem předány DPD třetí osobou, nebo umožňuje nahlížení do systému Tracking pro osoby/subjekty, kterým je příslušná zásilka doručována, nikoliv ale pro jiné účely. Bez výslovného písemného souhlasu DPD nejste oprávněni poskytovat data sledování zásilek na webové stránce, jinak je reprodukovat, prodávat, rozmnožovat, ukládat, užívat nebo požívat k podnikatelským účelům. Přitom se jedná o osobní službu. Vaše právo na užívání systému pro sledování zásilek Tracking nebo dat sledování zásilek tedy není přenosné. Při porušujícím jednání může být odňato právo přístupu k Tracking a smazána hesla/uživatelská jména. Dále může mít porušující jednání trestněprávní následky. Přístupy na Tracking nebo užívání systému pro sledování zásilek/dat sledovaných zásilek, které nejsou v souladu s těmito smluvními podmínkami a probíhají bez souhlasu, jsou přísně zakázány.
Přístupy na Tracking nebo užívání systému pro sledování zásilek / dat sledováných zásilek, které nejsou v souladu s těmito smluvními podmínkami a probíhají bez souhlasu, jsou přísně zakázány.