Work and career opportunities in DPD Lithuania

Mūsų darbuotojai yra pagrindinis sėkmės garantas. DPD nuolat ieško naujų, motyvuotų ir kvalifikuotų darbuotojų, kurie gali prisidėti prie sėkmingos mūsų įmonės veiklos. Būdami vieno didžiausių kelių transporto tinklo Europoje dalimi, galime pasiūlyti mūsų darbuotojams įdomias užduotis, praktiką ar tobulinimosi galimybes.

The right company for top-quality personnel.

Karriere - DPD - Berufserfahrene Karriere - DPD - Berufserfahrene

Are you used to making the right decisions at the right time, and leading your team in successful projects? Then DPD is the right company for you as a highly qualified executive! We offer you the ideal combination of a friendly and open atmosphere, attractive salary terms, interesting opportunities for further training and tasks which are diverse and varied.

Make the future of parcel deliveries your own future!

The perfect entry point for your career.

terminalo darbuotojai terminalo darbuotojai

SIUNTŲ RŪŠIAVIMO TERMINALO DARBUOTOJAI

Darbo pobūdis:

  • Siuntų iškrovimas ir pakrovimas rankomis ir tam skirta technika;
  • Siuntų rūšiavimas pagal depus.

Reikalavimai:

  • Krovėjo ar pan. darbo patirtis;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, operatyvumas atliekant užduotis.

Privalumai:

  • Galimybė pradėti dirbti iš karto.

Mes Jums siūlome:Atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;

  • Atlyginimą atitinkantį Jūsų darbo rezultatus;
  • Galimybę tobulėti bei siekti karjeros;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

The future needs your experience.

Siuntų pristatymas į paštomatą Siuntų pristatymas į paštomatą

KURJERIAI

  • Patikimas siuntų pristatymas;
  • Savalaikis siuntų surinkimas;
  • Bendravimas su klientais.

Jums siūlome:

  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Darbo vietą: Liepkalnio g. 180, Vilnius „DPD“ Lietuva

Mums svarbu:

  • Noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti;
  • Asmeninė disciplina ir atsakomybė;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
  • Geri vairavimo įgūdžiai ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas (B kategorija).

The future is fun. In the right company.

Karriere - Schüler und Studenten - DPD Karriere - Schüler und Studenten - DPD

DPD Lietuva rūpi patirties ir vertybių perdavimas bei jaunimo karjeros galimybių skatinimas, todėl kviečiame aktyvius, entuziastingus, siekiančius mokytis ir tobulėti studentus atlikti praktiką pas mus.

DPD is growing steadily, and we therefore regularly have vacancies – in particular in parcel handling, local transport, sales and customer service operations. Would you like to find out what these jobs look like live and in colour? Then check out our videos!