Oglas za študentsko delo - Delo na prevzemnem mestu (m/ž)

Ta oglas ni več aktiven.

Dobrodošli v DPD

DPD Slovenija je del DPDgroup, največje mreže za dostavo paketov v Evropi. S 120.000 strokovnjaki za dostavo in Pickup omrežjem z več kot 70.000 lokacijami za prevzem paketov, DPDgroup dnevno dostavi 8,4 milijona paketov - 2,1 milijarde paketov na leto - prek blagovnih znamk DPD, Chronopost, SEUR, BRT in Jadlog. DPD je v Sloveniji začel delovati leta 2004. V 18 letih obstoja na domačem trgu je postal eden ključnih akterjev in strokovnjak na domačem trgu, ki zagotavlja zelo kakovostno storitev dostave paketov. DPD vsakodnevno deluje v imenu tisočih zadovoljnih strank, združuje inovativno tehnologijo in lokalno znanje za zagotovitev prilagodljive in uporabniku prijazne storitve tako za pošiljatelje kot za stranke. DPD s svojo vodilno storitvijo Predict, aplikacijo myDPD in Pickup lokacijami postavlja nov standard povezanosti strank z dostavo njihovih paketov.

Preberi več Preberi več

Opis delovnega mesta:
  • kreiranje poizvedb in odgovarjanje na poizvedbe v internem DPD sistemu,
  • preverjanje razlogov neuspešno dostavljenih paketov (nepravilni naslovi, neuspešne dostave, zavrnjeni paketi, vračila paketov iz PUDO točk),
  • odgovarjanje in pošiljanje vprašanj preko e-pošte in preostala korespondenca,
  • predaja paketov strankam,
  • prevzem pošiljk od strank,
  • obveščanje nadrejenih o kakršnihkoli nepravilnosti v skladišču,
  • izvrševanje drugih del in nalog iz navedenih področij po navodilu nadrejenega,
  • delo poteka v Mariboru.
Kaj pričakujemo:
  • poznavanje orodij MS Office (Excel, Word, Outlook),
  • zaželeno znanje angleškega jezika,
  • natančnost, samostojnost, zanesljivost, odgovornost pri delu ter komunikativnost.

Kaj nudimo:

  • urejene delovne pogoje v stabilnem podjetju
  • redno mesečno plačilo
  • delo v dinamičnem kolektivu,
  • pričetek dela takoj.

Objavljeno na 2022/05/05