Referent za telefonsko prodajo (m/ž)

DPD Brnčičeva ulica 31, 1231 Ljubljana-Črnuče Začetni datum: now

  • Prodaja
  • Izkušeni delavci
  • DPD Brnčičeva ulica 31, 1231 Ljubljana-Črnuče

Objavljeno pred 30+ dnevi

Dobrodošli v DPD

DPD Slovenija je del Geoposta, največje mreže za dostavo paketov v Evropi. Z več kot 57.000 zaposlenih in Pickup omrežjem z več kot 100.000 lokacijami za prevzem paketov, Geopost dnevno dostavi več kot 8 milijonov paketov - 2,1 milijarde paketov na leto - prek blagovnih znamk DPD, Chronopost, SEUR, BRT in Jadlog.

DPD je v Sloveniji začel delovati leta 2004. V 20 letih obstoja na domačem trgu je postal eden ključnih akterjev in strokovnjak na domačem trgu, ki zagotavlja zelo kakovostno storitev dostave paketov.

Preberi več Preberi manj

Opis delovnega mesta

  • spremljanje obstoječih strank in pridobivanje novih,
  • sklepanje dogovorov po sprejemu ponudbe,
  • dogovarjanje za termin obiska pri potencialnem partnerju,
  • vodenje evidenc strank,
  • aktivna telefonska prodaja,
  • izvrševanje zunanjih in notranjih prodajnih aktivnosti,
  • izdelava različnih statistik,
  • skrb za osveževanje prodajne dokumentacije, cenika, baz podatkov,
  • sodelovanje na sejmih in sestankih,
  • priprava izračunov, ponudb in pogodb,
  • odgovornost za zavarovanje plačil,
  • skrb za plačilo dolgov po izdanih računih,
  • priprava specifikacij za obračun s komitenti, posredovanje relevantne dokumentacije komitentom,
  • komunikacija s komitenti v zvezi z opravljanjem del operativne narave,
  • skrb za izterjavo dolgov,
  • izvrševanje drugih del in nalog iz navedenih področij po navodilu nadrejenih.

Kaj pričakujemo

  • najmanj V. stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri
  • osebne lastnosti: odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti, timsko delo, prepoznavanje novih priložnosti, samoiniciativnost
  • sposobnost zaznave potreb stranke na prijazen in prijateljski način
  • obvladanje telefonskega in elektronskega načina poslovanja
  • poznavanje dela z osebnim računalnikom (MS orodja)
  • zaželeno znanje angleškega jezika (pisno in ustno)

Kaj nudimo

    • zaposlitev za določen čas, z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas
    • zaposlitev s polnim delovnim časom (vikendi in prazniki so prosti)
    • stimulativno okolje z možnostjo izobraževanja in napredovanja na osebnostnem in kariernem področju
    • ugodnosti za zaposlene: sadje v pisarni, welcome box, darilo ob rojstvu otroka zaposlenega, pozornost za rojstni dan zaposlenih, v DPD povabimo prvošolce zaposlenih in razne druge ugodnosti.