DPD tarneajad

DPD pakub oma klientidele saadetiste transporti üle kogu Euroopa. Tutvu DPD tarneaegadega, lähtudes sihtriigist.

DPD tarneajad

DPD pakub oma klientidele saadetiste transporti üle kogu Euroopa. Tutvu DPD tarneaegadega, lähtudes sihtriigist.

Tarneajad Eesti piires

Korje piirkond

Tellimus samal tööpäeval

Korje samal tööpäeval

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Kohaletoimetamine 1.–2. tööpäeval

ERAKLIENT

Tallinn

kuni 16.00

09.00–17.00

08.00–18.00

08:00-20:00

Tartu

08:00-18:00

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

Ülejäänud Eesti

kuni 10.00

Tellimus samal tööpäeval

Tallinn

kuni 16.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

Ülejäänud Eesti

kuni 10.00

Korje samal tööpäeval

Tallinn

09.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

Ülejäänud Eesti

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

08.00–18.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

Ülejäänud Eesti

Kohaletoimetamine 1.–2. tööpäeval

ERAKLIENT

Tallinn

08:00-20:00

Tartu

08:00-18:00

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

Ülejäänud Eesti

  • DPD10:00: saadetise kättetoimetamine Eestis kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 10.00. (Tallinn, Tartu, Jõhvi, Kuressaare, Pärnu, Rakvere, Viljandi)
  • DPD12:00: saadetise kättetoimetamine Eestis kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 12.00. (Tallinn, Tartu, Elva, Haapsalu, Jõgeva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Märjamaa, Narva, Otepää, Paide, Põltsamaa, Põlva, Pärnu, Rapla, Rakvere, Sillamäe, Türi, Valga, Viljandi, Võru)
  • Teenused DPD10:00 ja DPD12:00 eeldavad vastavat markeeringut. Saajaks saab olla äriklient (B2B). Sihtnumbril põhinev info on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee. Kohaletoimetamine peab olema võimalik vähemalt kaks tundi varem.
  • Tellimuse ja korje vahele peab jääma vähemalt kaks tundi. Sihtnumbril põhinev täpsem info tellimise ja korjeaja võimaluse kohta on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee.
  • Laupäeval kohaletoimetamine: ajavahemikus 9.00–17:00. Eeldab lisateenuse tellimist ja vastavat merkeeringut. Pühade ajal kohaletoimetamist ei toimu.
  • Teenuse DPD Private puhul võetakse saajaga ühendust SMSi või e-kirja teel ja antakse teada eeldatav kohaletoimetamise aeg.

Ärikliendi saadetise kohaletoimetamisel ette ei helistata.

  • Lisateenuse Collection Request puhul toimub saadetise korje tellimusele järgnevast tööpäevast ühe kuni kahe tööpäeva jooksul.
  • Tellimus e-kirja või telefoni teel: 2€ pakk / alus

Väikesaared

Piirisaare (626201-62604), Prangli saar (74002, 74005, 74006, 74007), Aegna saar (74021), Naissaare (74022, 74023, 74024), Osmusaare (91217), Vormsi (91301-91314, 91391), Vilsandi (93421), Abruka (93826), Kihnu (88002-88005, 88091) , Ruhnu (93001, 93091), Kõinastu (94611)

  •  Väikesaartele kohaletoimetamise aeg on tavapärasest 3.-4. tööpäeva pikem
  • Transpordihinnale lisandub väikesaarte puhul lisatasu pakksaadetiste korral 9 € ja alusel saadetiste korral 25 €.

Sihtnumbrid Eestis

Piirkond

Sihtnumber

Tallinn

10001-19999

Tartu

50050-51099; 60512; 60532

Pärnu

80002-80601; 88317-88317

Assaku

74301-74301

Elva

61501-61509

Haapsalu

90403-90403; 90480-90480; 90501-90510

Harku

76902-76902

Ilmatsalu

61401-61401

Jõgeva

48301-48309

Jõhvi

30399-30399; 41501-41502; 41531-41538; 41541-41541; 41588-41599

Jüri

75301-75301

Keila

76601-76616

Kiili

75401-75401

Kohtla-Järve

30197-30328; 30395-30395; 30503-30503; 30601-30621; 30721-30722; 31001-32102; 41542-41542

Kuressaare

93801-93820

Kõrveküla

60512-60512

Kärdla

92401-92420

Laagri

76401-76401

Lohkva

62207-62207

Loo

74201-74201

Luige

75404-75404

Maardu

74101-74117

Muuga

74004-74004

Märja

61406-61406

Märjamaa

78301-78305; 78391

Narva

20103-21076

Otepää

67401-67407

Paide

72701-72751; 72758-72758

Põltsamaa

48101-48106

Põlva

63301-63309

Rae

75303-75331

Rakvere

44204-44204; 44301-44302; 44306-44317

Rapla

79501-79515; 79520-79520

Saku

75501-75501

Saue

76501-76506

Sillamäe

40201-40233

Tabasalu

76901-76901

Tiskre

76916-76916

Tõrvandi

61715-61715

Tänassilma

76404-76406

Türi

72201-72215; 72232-72232

Valga

68201-68209

Viimsi

74001-74001

Viljandi

70101-70101; 71001-71020; 71024-71024; 71033-71033; 71082-71098

Võru

65601-65622

Ülenurme

61714-61714

Sihtnumber

Tallinn

10001-19999

Tartu

50050-51099; 60512; 60532

Pärnu

80002-80601; 88317-88317

Assaku

74301-74301

Elva

61501-61509

Haapsalu

90403-90403; 90480-90480; 90501-90510

Harku

76902-76902

Ilmatsalu

61401-61401

Jõgeva

48301-48309

Jõhvi

30399-30399; 41501-41502; 41531-41538; 41541-41541; 41588-41599

Jüri

75301-75301

Keila

76601-76616

Kiili

75401-75401

Kohtla-Järve

30197-30328; 30395-30395; 30503-30503; 30601-30621; 30721-30722; 31001-32102; 41542-41542

Kuressaare

93801-93820

Kõrveküla

60512-60512

Kärdla

92401-92420

Laagri

76401-76401

Lohkva

62207-62207

Loo

74201-74201

Luige

75404-75404

Maardu

74101-74117

Muuga

74004-74004

Märja

61406-61406

Märjamaa

78301-78305; 78391

Narva

20103-21076

Otepää

67401-67407

Paide

72701-72751; 72758-72758

Põltsamaa

48101-48106

Põlva

63301-63309

Rae

75303-75331

Rakvere

44204-44204; 44301-44302; 44306-44317

Rapla

79501-79515; 79520-79520

Saku

75501-75501

Saue

76501-76506

Sillamäe

40201-40233

Tabasalu

76901-76901

Tiskre

76916-76916

Tõrvandi

61715-61715

Tänassilma

76404-76406

Türi

72201-72215; 72232-72232

Valga

68201-68209

Viimsi

74001-74001

Viljandi

70101-70101; 71001-71020; 71024-71024; 71033-71033; 71082-71098

Võru

65601-65622

Ülenurme

61714-61714

Tarneajad Eesti–Läti

Korje piirkond

Tellimus samal tööpäeval

Korje samal tööpäeval

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Kohaletoimetamine 2. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

kuni 16.00

09.00–17.00

kogu Läti

08.00–17.00

Tartu

08:00-18:00

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

Riia linn

08.00–17.00

muu Läti

08.00–17.00

muu Eesti

kuni 10.00

Tellimus samal tööpäeval

Tallinn

kuni 16.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

muu Eesti

kuni 10.00

Korje samal tööpäeval

Tallinn

09.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

muu Eesti

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

kogu Läti

08.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

Riia linn

08.00–17.00

muu Eesti

Kohaletoimetamine 2. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

Tartu

08:00-18:00

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

muu Läti

08.00–17.00

muu Eesti

  • ERAKLIENT: võib lisanduda üks tööpäev. Kohaletoimetamine 8.00–17.00; RIIA: 8.00–22.00.
  • DPD10:00: saadetise kättetoimetamine Lätis kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 10.00. (Rīga, Cēsis, Daugavpils, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Liepāja, Rēzekne, Saldus, Talsi, Valmiera, Ventspils)
  • DPD12:00: saadetise kättetoimetamine Lätis kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 12.00. (Rīga, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rīga, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils)
  • Teenused DPD10:00 ja DPD12:00 eeldavad vastavat markeeringut. Saajaks saab olla äriklient (B2B). Sihtnumbril põhinev info on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee. Kohaletoimetamine peab olema võimalik vähemalt kaks tundi varem.
  • Tellimuse ja korje vahele peab jääma vähemalt kaks tundi. Sihtnumbril põhinev täpsem info tellimise ja korjeaja võimaluse kohta on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee.
  • Laupäeval kohaletoimetamine: ajavahemikus 9.00–17.00. Eeldab lisateenuse tellimist ja vastavat merkeeringut. Pühade ajal kohaletoimetamist ei toimu.
  • Teenuse DPD Private puhul võetakse saajaga ühendust SMSi või e-kirja teel ja antakse teada eeldatav kohaletoimetamise aeg.
  • Ärikliendi saadetise kohaletoimetamisel ette ei helistata.
  • Lisateenuse Collection Request puhul toimub saadetise korje tellimusele järgnevast tööpäevast ühe kuni kahe tööpäeva jooksul.
  • Tellimus e-kirja või telefoni teel: 2 € pakk / alus

Tarneajad Eesti–Leedu

Korje Piirkond

Tellimus samal tööpäeval

Korje samal tööpäeval

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Kohaletoimetamine 2. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

kuni 16.00

09.00–17.00

Vilnius, Kaunas

08.00–17.00

muu Leedu

08.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

kogu Leedu

08.00–17.00

muu Eesti

kuni 10.00

Tellimus samal tööpäeval

Tallinn

kuni 16.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

kuni 15.00

Haapsalu

kuni 11.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kuni 16.00

muu Eesti

kuni 10.00

Korje samal tööpäeval

Tallinn

09.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

08.00–16.00

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

8.00–17.00

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

muu Eesti

Kohaletoimetamine 1. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

Vilnius, Kaunas

08.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

muu Eesti

Kohaletoimetamine 2. tööpäeval

ÄRIKLIENT

Tallinn

muu Leedu

08.00–17.00

Tartu

Tallinna lähiümbrus (Jüri, Laagri, Maardu, Peetri, Viimsi)

Haapsalu

Jõgeva, Paide, Põlva, Rapla, Valga, Võru

Jõhvi, Kohtla-Järve, Narva, Pärnu, Rakvere, Viljandi

kogu Leedu

08.00–17.00

muu Eesti

  • ERAKLIENT: võib lisanduda üks tööpäev. Kohaletoimetamine 8.00–17.00.
  • DPD10:00: saadetise kättetoimetamine Leedus kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 10.00. (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė)
  • DPD12:00: saadetise kättetoimetamine Leedu kindlates linnades saadetise saatmisele järgneval tööpäeval hiljemalt kell 12.00. (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Telšiai, Tauragė, Alytus, Marijampolė; Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Gargždai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kelmė, Kėdainiai, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Prienai, Radviliškis, Raseiniai, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai)
  • Teenused DPD10:00 ja DPD12:00 eeldavad vastavat markeeringut. Saajaks saab olla äriklient (B2B). Sihtnumbril põhinev info on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee. Kohaletoimetamine peab olema võimalik vähemalt kaks tundi varem.
  • Tellimuse ja korje vahele peab jääma vähemalt kaks tundi. Sihtnumbril põhinev täpsem info tellimise ja korjeaja võimaluse kohta on kättesaadav tellimiskeskkonnas https://telli.dpd.ee. 
  • Laupäeval kohaletoimetamine: ajavahemikus 9.00–17.00. Eeldab lisateenuse tellimist ja vastavat merkeeringut. Pühade ajal kohaletoimetamist ei toimu.
  • Teenuse DPD Private puhul võetakse saajaga ühendust SMSi või e-kirja teel ja antakse teada eeldatav kohaletoimetamise aeg.
  • Ärikliendi saadetise kohaletoimetamisel ette ei helistata.
  • Lisateenuse Collection Request puhul toimub saadetise korje tellimusele järgnevast tööpäevast ühe kuni kahe tööpäeva jooksul.
  • Tellimus e-kirja või telefoni teel: 2€ pakk / alus

Sihtnumbrid Baltikumis

Sihtnumbrid Lätis

Linn / city / город

Postiindeksi algus / Start Zip Code / Начало почтового индекса

Postiindeksi lõpp / End Zip Code / Конец почтового индекса

RIIA / RIGA / РИГА

10001999
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21082108
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21112111
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21212121
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21232123
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21282128
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21302130
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21662166
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21672167
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area21692169
JELGAVA30013001
JELGAVA30023002
JELGAVA30033003
JELGAVA30043004
JELGAVA30073007
JELGAVA30083008
JELGAVA30183018
TUKUMS31013101
TUKUMS31043104
TALSI32013201
KULDIGA33013301
LIEPAJA34013401
LIEPAJA34023402
LIEPAJA34053405
LIEPAJA34073407
LIEPAJA34113411
LIEPAJA34143414
LIEPAJA34163416
LIEPAJA34303430
VENTSPILS36013601
VENTSPILS36023602
VENTSPILS36043604
DOBELE37013701
SALDUS38013801
SALDUS38623862
BAUSKA39013901
LIMBAžI40014001
CēSIS41014101
CēSIS42014201
ALUKSNE43014301
GULBELNE44014401
BALVI45014501
REZEKNE46014601
REZEKNE46044604
VALKA47014701
MADONA48014801
OGRE50015001
OGRE50415041
AIZKRAUKLE51015101
JEKAPILS52015201
JEKAPILS52025202
PREILI53015301
DAUGAVPILS54015401
DAUGAVPILS54045404
DAUGAVPILS54105410
DAUGAVPILS54125412
DAUGAVPILS54135413
DAUGAVPILS54145414
DAUGAVPILS54155415
DAUGAVPILS54175417
DAUGAVPILS54185418
DAUGAVPILS54225422
KRāSLAVA56015601
LUDZA57015701

Postiindeksi algus / Start Zip Code / Начало почтового индекса

RIIA / RIGA / РИГА

1000
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2108
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2111
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2121
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2123
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2128
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2130
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2166
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2167
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2169
JELGAVA3001
JELGAVA3002
JELGAVA3003
JELGAVA3004
JELGAVA3007
JELGAVA3008
JELGAVA3018
TUKUMS3101
TUKUMS3104
TALSI3201
KULDIGA3301
LIEPAJA3401
LIEPAJA3402
LIEPAJA3405
LIEPAJA3407
LIEPAJA3411
LIEPAJA3414
LIEPAJA3416
LIEPAJA3430
VENTSPILS3601
VENTSPILS3602
VENTSPILS3604
DOBELE3701
SALDUS3801
SALDUS3862
BAUSKA3901
LIMBAžI4001
CēSIS4101
CēSIS4201
ALUKSNE4301
GULBELNE4401
BALVI4501
REZEKNE4601
REZEKNE4604
VALKA4701
MADONA4801
OGRE5001
OGRE5041
AIZKRAUKLE5101
JEKAPILS5201
JEKAPILS5202
PREILI5301
DAUGAVPILS5401
DAUGAVPILS5404
DAUGAVPILS5410
DAUGAVPILS5412
DAUGAVPILS5413
DAUGAVPILS5414
DAUGAVPILS5415
DAUGAVPILS5417
DAUGAVPILS5418
DAUGAVPILS5422
KRāSLAVA5601
LUDZA5701

Postiindeksi lõpp / End Zip Code / Конец почтового индекса

RIIA / RIGA / РИГА

1999
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2108
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2111
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2121
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2123
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2128
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2130
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2166
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2167
RIIA regioon, lähiümbrus / RIGA region, close area2169
JELGAVA3001
JELGAVA3002
JELGAVA3003
JELGAVA3004
JELGAVA3007
JELGAVA3008
JELGAVA3018
TUKUMS3101
TUKUMS3104
TALSI3201
KULDIGA3301
LIEPAJA3401
LIEPAJA3402
LIEPAJA3405
LIEPAJA3407
LIEPAJA3411
LIEPAJA3414
LIEPAJA3416
LIEPAJA3430
VENTSPILS3601
VENTSPILS3602
VENTSPILS3604
DOBELE3701
SALDUS3801
SALDUS3862
BAUSKA3901
LIMBAžI4001
CēSIS4101
CēSIS4201
ALUKSNE4301
GULBELNE4401
BALVI4501
REZEKNE4601
REZEKNE4604
VALKA4701
MADONA4801
OGRE5001
OGRE5041
AIZKRAUKLE5101
JEKAPILS5201
JEKAPILS5202
PREILI5301
DAUGAVPILS5401
DAUGAVPILS5404
DAUGAVPILS5410
DAUGAVPILS5412
DAUGAVPILS5413
DAUGAVPILS5414
DAUGAVPILS5415
DAUGAVPILS5417
DAUGAVPILS5418
DAUGAVPILS5422
KRāSLAVA5601
LUDZA5701

Sihtnumbrid Leedus

Linn 

Postiindeksi algus 

Postiindeksi lõpp

VILNIUS100111235
VILNIUS1130011316
VILNIUS1134111351
VILNIUS1156011560
VILNIUS1210012144
VILNIUS1218612189
VILNIUS1418914190
VILNIUS1419314193
VILNIUS1426914270
UKMERGĖ2010320115
UKMERGĖ2011820123
UKMERGĖ2012620184
UKMERGĖ2018720191
UKMERGĖ2019320194
UTENA2800128006
UTENA2812728249
UTENA2850028503
PANEVĖŽYS3500135005
PANEVĖŽYS3510035255
PANEVĖŽYS3550035501
PANEVĖŽYS3600136011
PANEVĖŽYS3610036220
PANEVĖŽYS3622436255
PANEVĖŽYS3626536265
PANEVĖŽYS3700137011
PANEVĖŽYS3710137167
PANEVĖŽYS3718137181
PANEVĖŽYS3718837468
PANEVĖŽYS3844938449
ROKIŠKIS4210042100
KAUNAS4400144038
KAUNAS4410444109
KAUNAS4413145501
KAUNAS4600146006
KAUNAS4610446106
KAUNAS4611346115
KAUNAS4611746119
KAUNAS4612146123
KAUNAS4612646130
KAUNAS4613646141
KAUNAS4614746149
KAUNAS4615946161
KAUNAS4620046500
KAUNAS4655046551
KAUNAS4700147015
KAUNAS4710047331
KAUNAS4740147401
KAUNAS4740447406
KAUNAS4741647492
KAUNAS4750047501
KAUNAS4800148006
KAUNAS4800948010
KAUNAS4810048600
KAUNAS4900149500
KAUNAS5000150025
KAUNAS5002750028
KAUNAS5010350472
KAUNAS5100151003
KAUNAS5110051501
KAUNAS5200152006
KAUNAS5210052600
KĖDAINIAI5712557502
ALYTUS6200162014
ALYTUS6210062176
ALYTUS6220062452
ALYTUS6250063431
MARIJAMPOLĖ6800168014
MARIJAMPOLĖ6810868114
MARIJAMPOLĖ6811768121
MARIJAMPOLĖ6812568125
MARIJAMPOLĖ6812768127
MARIJAMPOLĖ6813168310
MARIJAMPOLĖ6850068505
TAURAGĖ7200172022
TAURAGĖ7210772112
TAURAGĖ7213972148
TAURAGĖ7217472176
TAURAGĖ7218272194
TAURAGĖ7219972315
TAURAGĖ7231772343
TAURAGĖ7235972363
ŠIAULIAI7600176025
ŠIAULIAI7612376150
ŠIAULIAI7615476164
ŠIAULIAI7617276218
ŠIAULIAI7622376311
ŠIAULIAI7632676371
ŠIAULIAI7637476374
ŠIAULIAI7638076399
ŠIAULIAI7650077007
ŠIAULIAI7710077188
ŠIAULIAI7720377209
ŠIAULIAI7800178008
ŠIAULIAI7810178217
ŠIAULIAI7822278307
ŠIAULIAI7831178400
ŠIAULIAI7841178502
ŠIAULIAI7900179231
ŠIAULIAI7923579246
ŠIAULIAI8148681498
TELŠIAI8700187027
TELŠIAI8710187149
TELŠIAI8730087399
MAŽEIKIAI8910089235
MAŽEIKIAI8923989239
MAŽEIKIAI8930089300
MAŽEIKIAI8930589308
PLUNGĖ9011290168
KLAIPEDA9100193008
KLAIPEDA9310093100
KLAIPEDA9314693279
KLAIPEDA9400194009
KLAIPEDA9410094327
KLAIPEDA9500195006
KLAIPEDA9510095265
KLAIPEDA9534595366
KLAIPEDA9536795367

Postiindeksi algus 

VILNIUS1001
VILNIUS11300
VILNIUS11341
VILNIUS11560
VILNIUS12100
VILNIUS12186
VILNIUS14189
VILNIUS14193
VILNIUS14269
UKMERGĖ20103
UKMERGĖ20118
UKMERGĖ20126
UKMERGĖ20187
UKMERGĖ20193
UTENA28001
UTENA28127
UTENA28500
PANEVĖŽYS35001
PANEVĖŽYS35100
PANEVĖŽYS35500
PANEVĖŽYS36001
PANEVĖŽYS36100
PANEVĖŽYS36224
PANEVĖŽYS36265
PANEVĖŽYS37001
PANEVĖŽYS37101
PANEVĖŽYS37181
PANEVĖŽYS37188
PANEVĖŽYS38449
ROKIŠKIS42100
KAUNAS44001
KAUNAS44104
KAUNAS44131
KAUNAS46001
KAUNAS46104
KAUNAS46113
KAUNAS46117
KAUNAS46121
KAUNAS46126
KAUNAS46136
KAUNAS46147
KAUNAS46159
KAUNAS46200
KAUNAS46550
KAUNAS47001
KAUNAS47100
KAUNAS47401
KAUNAS47404
KAUNAS47416
KAUNAS47500
KAUNAS48001
KAUNAS48009
KAUNAS48100
KAUNAS49001
KAUNAS50001
KAUNAS50027
KAUNAS50103
KAUNAS51001
KAUNAS51100
KAUNAS52001
KAUNAS52100
KĖDAINIAI57125
ALYTUS62001
ALYTUS62100
ALYTUS62200
ALYTUS62500
MARIJAMPOLĖ68001
MARIJAMPOLĖ68108
MARIJAMPOLĖ68117
MARIJAMPOLĖ68125
MARIJAMPOLĖ68127
MARIJAMPOLĖ68131
MARIJAMPOLĖ68500
TAURAGĖ72001
TAURAGĖ72107
TAURAGĖ72139
TAURAGĖ72174
TAURAGĖ72182
TAURAGĖ72199
TAURAGĖ72317
TAURAGĖ72359
ŠIAULIAI76001
ŠIAULIAI76123
ŠIAULIAI76154
ŠIAULIAI76172
ŠIAULIAI76223
ŠIAULIAI76326
ŠIAULIAI76374
ŠIAULIAI76380
ŠIAULIAI76500
ŠIAULIAI77100
ŠIAULIAI77203
ŠIAULIAI78001
ŠIAULIAI78101
ŠIAULIAI78222
ŠIAULIAI78311
ŠIAULIAI78411
ŠIAULIAI79001
ŠIAULIAI79235
ŠIAULIAI81486
TELŠIAI87001
TELŠIAI87101
TELŠIAI87300
MAŽEIKIAI89100
MAŽEIKIAI89239
MAŽEIKIAI89300
MAŽEIKIAI89305
PLUNGĖ90112
KLAIPEDA91001
KLAIPEDA93100
KLAIPEDA93146
KLAIPEDA94001
KLAIPEDA94100
KLAIPEDA95001
KLAIPEDA95100
KLAIPEDA95345
KLAIPEDA95367

Postiindeksi lõpp

VILNIUS11235
VILNIUS11316
VILNIUS11351
VILNIUS11560
VILNIUS12144
VILNIUS12189
VILNIUS14190
VILNIUS14193
VILNIUS14270
UKMERGĖ20115
UKMERGĖ20123
UKMERGĖ20184
UKMERGĖ20191
UKMERGĖ20194
UTENA28006
UTENA28249
UTENA28503
PANEVĖŽYS35005
PANEVĖŽYS35255
PANEVĖŽYS35501
PANEVĖŽYS36011
PANEVĖŽYS36220
PANEVĖŽYS36255
PANEVĖŽYS36265
PANEVĖŽYS37011
PANEVĖŽYS37167
PANEVĖŽYS37181
PANEVĖŽYS37468
PANEVĖŽYS38449
ROKIŠKIS42100
KAUNAS44038
KAUNAS44109
KAUNAS45501
KAUNAS46006
KAUNAS46106
KAUNAS46115
KAUNAS46119
KAUNAS46123
KAUNAS46130
KAUNAS46141
KAUNAS46149
KAUNAS46161
KAUNAS46500
KAUNAS46551
KAUNAS47015
KAUNAS47331
KAUNAS47401
KAUNAS47406
KAUNAS47492
KAUNAS47501
KAUNAS48006
KAUNAS48010
KAUNAS48600
KAUNAS49500
KAUNAS50025
KAUNAS50028
KAUNAS50472
KAUNAS51003
KAUNAS51501
KAUNAS52006
KAUNAS52600
KĖDAINIAI57502
ALYTUS62014
ALYTUS62176
ALYTUS62452
ALYTUS63431
MARIJAMPOLĖ68014
MARIJAMPOLĖ68114
MARIJAMPOLĖ68121
MARIJAMPOLĖ68125
MARIJAMPOLĖ68127
MARIJAMPOLĖ68310
MARIJAMPOLĖ68505
TAURAGĖ72022
TAURAGĖ72112
TAURAGĖ72148
TAURAGĖ72176
TAURAGĖ72194
TAURAGĖ72315
TAURAGĖ72343
TAURAGĖ72363
ŠIAULIAI76025
ŠIAULIAI76150
ŠIAULIAI76164
ŠIAULIAI76218
ŠIAULIAI76311
ŠIAULIAI76371
ŠIAULIAI76374
ŠIAULIAI76399
ŠIAULIAI77007
ŠIAULIAI77188
ŠIAULIAI77209
ŠIAULIAI78008
ŠIAULIAI78217
ŠIAULIAI78307
ŠIAULIAI78400
ŠIAULIAI78502
ŠIAULIAI79231
ŠIAULIAI79246
ŠIAULIAI81498
TELŠIAI87027
TELŠIAI87149
TELŠIAI87399
MAŽEIKIAI89235
MAŽEIKIAI89239
MAŽEIKIAI89300
MAŽEIKIAI89308
PLUNGĖ90168
KLAIPEDA93008
KLAIPEDA93100
KLAIPEDA93279
KLAIPEDA94009
KLAIPEDA94327
KLAIPEDA95006
KLAIPEDA95265
KLAIPEDA95366
KLAIPEDA95367

Rahvusvahelised tarneajad

RIIK

DPD CLASSIC

(tarneaeg tööpäevades)

DPD GUARANTEE

(tarneaeg tööpäevades)

Soome

1–3

1 (Helsingi, Vantaa, Espoo). Väljaspoolt Tallinna saadetud saadetiste kättetoimetamisele lisandub + 1 tööpäev
 

Rootsi

2–4

-

Ahvenamaa

3-4

-

Austria

4–6

-

Belgia

3–5

5

Tšehhi

4–6

4

Taani

4–6

4

Prantsusmaa

5–7

5

Saksamaa

3–5

4

Luksemburg

4–6

4

Holland

4–6

4

Slovakkia

4–6

4

Poola

2–4

3

Inglismaa

4–6

5

Itaalia

4–6

-

Sloveenia

4–6

-

Horvaatia

4–6

-

Bulgaaria

5–7

-

Rumeenia

4–6

-

Norra

6–8

-

Šveits

6–8

-

Hispaania

4–6

-

Iirimaa

5–7

-

Portugal

4–7

-

Kreeka

6–8

-

DPD CLASSIC

(tarneaeg tööpäevades)

Soome

1–3

Rootsi

2–4

Ahvenamaa

3-4

Austria

4–6

Belgia

3–5

Tšehhi

4–6

Taani

4–6

Prantsusmaa

5–7

Saksamaa

3–5

Luksemburg

4–6

Holland

4–6

Slovakkia

4–6

Poola

2–4

Inglismaa

4–6

Itaalia

4–6

Sloveenia

4–6

Horvaatia

4–6

Bulgaaria

5–7

Rumeenia

4–6

Norra

6–8

Šveits

6–8

Hispaania

4–6

Iirimaa

5–7

Portugal

4–7

Kreeka

6–8

DPD GUARANTEE

(tarneaeg tööpäevades)

Soome

1 (Helsingi, Vantaa, Espoo). Väljaspoolt Tallinna saadetud saadetiste kättetoimetamisele lisandub + 1 tööpäev
 

Rootsi

-

Ahvenamaa

-

Austria

-

Belgia

5

Tšehhi

4

Taani

4

Prantsusmaa

5

Saksamaa

4

Luksemburg

4

Holland

4

Slovakkia

4

Poola

3

Inglismaa

5

Itaalia

-

Sloveenia

-

Horvaatia

-

Bulgaaria

-

Rumeenia

-

Norra

-

Šveits

-

Hispaania

-

Iirimaa

-

Portugal

-

Kreeka

-

DPD annab endast parima, et toimetada saadetised kohale õigeks ajaks plaanipäraste kohaletoimetamise aegade järgi, kuid toodud graafikud ei ole käsitletavad ajalubadusena.